Zarząd

Krzysztof Kisielewski
kom. 782 820 144
mail:
watt66@o2.pl

Marzena Berezowska
kom. 516 110 960
marzena.berezowska@tauron-dystrybucja.pl

Adam Blada
kom. 601 698 650
mail: zzprckwb@pro.onet.pl

Anastazja Kałuzińska
kom. 605 839 918
mail: akaluzinska@sunningwell.com.pl

Waldemar Lutkowski
kom. 601 698 647
mail: zzprckwb@pro.onet.pl

Roman Michalski
kom. 603 736 085
mail: Roman.Michalski@gkpge.pl

Marek Osiecki
kom. 509 439 582
mail: osiecki@onet.pl

Arkadiusz Poborski
kom. 508 274 673
mail: zzprc@zchpolice.com

Grzegorz Rauchfleisch
kom. 606 800 091
mail: rauchfleisch.grzegorz@zepak.com.pl


Dariusz Salamon
kom. 604 190 468
mail: mzzprc@wp.pl

Piotr Serafin
kom. 785 880 408
mail: piotr.serafin@tauron-dystrybucja.pl

Paweł Swoboda
kom. 508 005 753
mail:
zzprc.termika@termika.pgnig.pl

Bogdan Tokarski
kom. 512 069 298
mail: bogdan.tokarski@gkpge.pl

Tadeusz Wierzchowski
kom. 661 301 850
mail: Tadeusz.Wierzchowski@tauron-wytwarzanie.pl

Mieczysław Żabiński
kom. 603 813 398
mail: mzzpz@synthosgroup.com

Kazimierz Żertka
kom. 663 936 031
mail: kzertka@wp.pl

 

Zgoda na wykorzystanie cookies oraz przetwarzanie danych osobowych Więcej informacji

Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych – treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie, są one zapisywane. Pliki cookies („ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, są to pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu, inaczej rzecz biorąc w Twoim urządzeniu – komputerze, telefonie, czy też innym urządzeniu z przeglądarką stron internetowych lub innym podobnym oprogramowaniem. Cookies pozwalają na identyfikację komputera z którego użytkownik wszedł na stronę. Używamy plików cookie, które są niezbędne, aby umożliwić Ci poruszania się po serwisie, albo w celu zapewnienia pewnych podstawowych funkcji. Używamy cookies, aby zwiększyć funkcjonalność witryny poprzez przechowywanie np. preferencji. Daje to nam możliwość poprawy wydajności i funkcjonalności naszej strony internetowej, aby zapewnić Państwu lepsze działanie strony.

Korzystanie ze strony wymaga udzielenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Treść klauzuli informacyjnej znajdziesz tutaj.

Zamknij