Zarząd

1. Krzysztof Kisielewski, 782 820 144, watt66@o2.pl 
2. Paweł Swoboda, 508 005 753, zzprc.termika@termika.pgnig.pl
3. Roman Michalski, 603 736 085, Roman.Michalski@gkpge.pl
4. Marek Osiecki, 509 439 582, osiecki@onet.pl
5. Waldemar Lutkowski, 601 698 647, zzprckwb@pro.onet.pl
6. Piotr Serafin, 785 880 408, piotr.serafin@tauron-dystrybucja.plpiotrenion62@o2.pl
7. Mieczysław Żabiński, 603 813 398, mzzpz@synthosgroup.com
8. Dariusz Salomon, 604 190 468, mzzprc@wp.pl
9. Bogdan Walkowiak, 600 813 008, bw@zzprc.bydgoszcz.pl
10. Sławomir Wręga, 509 439 584, s.wrega@hotmail.com
11. Zbigniew Dykowski, 603 942 237, zdykowski@ellaz.pke.pl
12. Bogdan Tokarski, 512 069 298, bogdan.tokarski@gkpge.pl
13. Włodzimierz Seifryd, 660 497 933, wseifryd@isd-hcz.com.pl
14. Andrzej Mazur, 782 422 251, andrzej.mazur69@op.pl
15. Mariusz Zarzycki, 663 259 075, mariuszz73@op.pl
16. Andrzej Kiel, 510 035 230, zabcia45@interia.pl
17. Grzegorz Rauchfleisch, 606 800 091, rauchfleisch.grzegorz@zepak.com.pl

Zgoda na wykorzystanie cookies oraz przetwarzanie danych osobowych Więcej informacji

Ta strona używa cookies. Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych – treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie, są one zapisywane. Pliki cookies („ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, są to pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu, inaczej rzecz biorąc w Twoim urządzeniu – komputerze, telefonie, czy też innym urządzeniu z przeglądarką stron internetowych lub innym podobnym oprogramowaniem. Cookies pozwalają na identyfikację komputera z którego użytkownik wszedł na stronę. Używamy plików cookie, które są niezbędne, aby umożliwić Ci poruszania się po serwisie, albo w celu zapewnienia pewnych podstawowych funkcji. Używamy cookies, aby zwiększyć funkcjonalność witryny poprzez przechowywanie np. preferencji. Daje to nam możliwość poprawy wydajności i funkcjonalności naszej strony internetowej, aby zapewnić Państwu lepsze działanie strony.

Korzystanie ze strony wymaga udzielenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Treść klauzuli informacyjnej znajdziesz tutaj.

Zamknij